10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g, která je níže.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný barevný posyp Nonpareilles, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičné a celozrnné rýžové mouky, obarvené řasou, světlicí, jablkem, mrkví a černým rybízem, jemně nasládlé chuti, představuje klasický barevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, přírodní barevné pigmenty (řasa, světlice, jablko*, mrkev*, černý rybíz*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (365 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 63.6 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Gabriela Fábiková, Dobřív:
Pokud by mi dřív kdokoliv tvrdil, že si tohle pořídím, zřejmě bych to znegovala. Jenomže v době, kdy se nám s mužem narodilo dítě a já byla v domácnosti, hodně jsem se doma nudila a zkoušela spoustu nových věcí. A oči mi padly zrovna na 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Teď bych řekla, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní navýsost spokojená a užívám si ji každý den.

Kristián Bohatec, Líbeznice:
Vyhledal jsem si tento výrobek na daném obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost doručení. Proto jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem rád a hlavně zcela rád, že 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g funguje tak jak má. Jak se říká, šlape jako japonské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Sabina Barfusová, Krupka:
Mám 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g již 1 rok a stále jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Markéta S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jonáš K: Celkem jsem spokojený.

Kateřina V: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Antonín V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt