10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, která je níže.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Šimon Lein, Ludíkov:
Pro upřesnění bych uvedl, že jsem spořivý člověk, někdy zřejmě až příliš. Tudíž než si něco pořídím, pečlivě si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g důkladně vyhledal na webu a přečetl si zkušenosti. Udivilo mě, že byly vesměs pozitivní. Mírně mě to znepokojilo, ovšem pak jsem si 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g přesto zakoupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to stoprocentně velice správný koupě.

Sabina Carbová, Olomučany:
Řekl bych, že 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu poštovného a komunikaci s e-shopem. V tomhle ohledu mě 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g více než udělal radost a chci ho každému doporučit.

Šimon Liščinský, Výrov:
Každému bych doporučil, aby se drželi záznamů v popisu 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech vycházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho rady nedal a  10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g zakoupil. Používám ho už devátý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Dominik G: 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matěj D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jáchym N: Celkem jsem spokojený.

Michaela Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt