10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g, která je níže.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Viktor Vyletěl, Plaňany:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto obchod proběhl velmi korektně a ještě jednou díky.

Viktor Kuťák, Pustiměř:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g splnil mé očekávání a užívám ho pravidelně. Už jsem takhle testoval čtyři nebo šest konkurenční modely, ale teďka vím, že zůstanu u 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nemám nejmenší domněnku se koukat po podobném výrobku. 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g si na můj popud pořídilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Aneta Krysová, Kaplice:
Dostala jsem 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi manžel dal pěkný dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Jaroslav Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Miroslav K: 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g je dobrý, ale chtělo yb to větší

David H: tak jsem to dostala aje to super

Dominika K: dobré

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt