10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, která je níže.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Kamila Kostovská, Březsko:
Již nějaký čas jsme doma s partnerem museli řešit nějaké problémy. 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g mi doporučila známá v práci, kterou shodou okolností před nějakou dobou trápily podobné potíže. Moc jsem ničemu nedávala šanci, ale s přítelem jsme se shodli, že za otestování to stojí. Tedy jsme si 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g pořídili. Neříkám, že to byl klíč na všechny potíže, ale hodně potíží nám usnadnil. Nyní bych si nedokázala ani trochu představit bez něj být.

Natálie Stunová, Bukovec:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

Jana Mokrášová, Vintířov:
Rychlé dodání. Dobrý a originální vzhled. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě lépe než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě jedním, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento druh výbornější než jeho napodobeniny v této kvalitové kategorii.

Jan Mlíčko, Strašnov:
„Už jsi objednal 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g?“ ptali se mě moji kolegové. Dlouhou dobu jsem jim odsekával, že zatím nikoliv. A upřímně ani moc nechápal, proč bych ho otestovat měl. Poznámek okolí bylo ale den ode dne víc. Logicky jsem učinil rozhodnutí zkrátka 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g na vlastní kůži prověřit. V té chvílí jsem na to přišel. 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je totiž vážně boží, přesně tak, jak mi bylo řečeno. Také já tak můžu přátelům položit otázku: „A již jsi si pořídil 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g?“

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Daniel S: je to fajné

Aneta M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lukáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael K: 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zdeněk O: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt