10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, která je níže.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Barbora Kožíšková, Vlksice:
Jako postarší dáma se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na ohlasy, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg používám už dva týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat velmi seriózní jednání ze strany prodejce.

Magdaléna Kravarová, Vacovice:
Nejsem milovník objednávání 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg online, z důvodů, že moje poslední nákupy během Vánoc skončily nejen zklamáním, ale i útratou spousty peněz. Jsem tedy v eshopech dost opatrná. Vždy si to prohlížím dvakrát, než 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým obchodem jsem velmi spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem provedla objednávku, zatelefonovala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo jasně vysvětleno, co mám od tohoto 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg čekat a jaké jsou jejich plusy, negativa. Což mi určitě potvrdíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s pozitivy. Zboží jsem měla doma k datu, jak mi bylo přislíbeno.

Eva Květenská, Bušín:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak dítě objevilo - se v některých pripadech daji i s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s štěstím.

Sebastian Polepil, Okrouhlo:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg byl doručen bez vady a bez prodlevy. Bohužel dle nabídky, měl 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o dáreček, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto domluva byla bezproblémová. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, je nabídka dopravců. Eshop má v nabídce jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další peníze navíc.

Amálie Sűssová, Zdechovice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Vanesa K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek K: funkční výrobek

Klára G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona O: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt