10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, která je níže.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Rozálie Zákostelecká, Horní Podluží:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg a krásně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to bomba, doporučuji.

Eliška Pauchová, Býčkovice:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Veronika Pintnerová, Neurazy:
Nejdříve jsem si přála 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg ve velikosti 48 které jste ve velikosti 48 nenabízeli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 46 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Laura Klánová, Nasavrky:
Daný 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl skladem. Byla jsem jako na trní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc dobré. Zásadním problémem byl den doručení. Bohužel měli pravdu. Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem chtěla mít doma relativně rychle, a nakonec ho pošta doručila s nemalým zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Kateřina Charbuská, Jihlávka:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ano. On je celkem několikanásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Markéta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael G: je to fajné

Antonín P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tobiáš : tak jsem to dostala aje to super

Simona : Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt