10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg, která je níže.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Jiří Fizer, Kostelní Lhota:
10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg, který jsem hledal, byl jen na těchto internetových stránkách. Byl jsem příjemně překvapen z bezkonkurenční nabídky. Proces nákupu mne přesvědčil o solidnosti této firmy. Z toho důvodu mohu doporučit všem, kteří hledají kvalitu za nízkou cenu. Jediným negativem je asi jako všude, termín doručení.

Josef Čudovský, Hřebečníky:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

Johana Kazmířová, Dýšina:
Opravdu krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak výhodný nákup. Za nízkou cenu si koupit 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg, který je již na letmý pocit vydrží, správně fungující, a taky dobře vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu příště něco shánět, budu objednávat opět u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Gabriela K: Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kristián : 110 % spokojenost

Ondřej K: 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jan T: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt