10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, která je níže.

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nikolas Klimas, Bohušovice nad Ohří:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem objevil shodou okolností v eshopu. Ohlasy na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že to nemusí být velký risk. Ovšem, že jsem pochyboval, to je asi při objednávání online přirozené, ale když mi 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g přivezli domů, zjistil jsem, že obavy byly naprosto neopodstatněné. Funguje bez chybičky, fakt mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho pořídil. Skvělý kup!

Jaroslav Vyšínský, Vlčí:
Každému bych doporučil, aby se drželi záznamů v popisu 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech pocházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu varoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho rady nedal a  10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g zakoupil. Mám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Josef Karpeta, Ostrov:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. A proto jsem se obrátil prodejce, který nabízel tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, doladil jsem s nimi vše podstatné a zejména datum, adresu doručení. Komunikace byla opravdu bezproblémová, rychlá. Cena byla vedlejší, i když tuším, že by se 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g dal sehnat za méně. Byl to případ, kdy je přednější služba, než 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Firma nezklamala, mimo jiné přidala dáreček a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tohoto prodejce.

Markéta Mertenová, Bernardov:
10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho ostatním

Tomáš Brantál, Chromeč:
10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g si na internetu našla žena a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít jistě radost. Sestra povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Marie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Martin V: je to fajné

Radek D: Celkem jsem spokojený.

Eliška K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jiří G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt