1 Million Cologne EDT 125 ml

1 Million Cologne EDT 125 ml

1 Million Cologne EDT 125 ml

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 1 Million Cologne EDT 125 ml? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 1 Million Cologne EDT 125 ml, která je níže.

Běžný prodej: 2217 Kč
Naše cena: 1478 Kč Ověřit dostupnost

Nová, lehčí verze původní vůně 1 Million z roku 2008. Aromatická, mořská, citrusová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - mořské tóny, mandarinka, kardamon Srdce - růže, jalovec Základ - pačuli, tonka, kůže

3 důvody proč prodáváme 1 Million Cologne EDT 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1 Million Cologne EDT 125 ml

Daniel Červek, Paseky nad Jizerou:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 1 Million Cologne EDT 125 ml podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a hezký účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

Alžběta Hergetová, Kozlovice:
1 Million Cologne EDT 125 ml mi koupil manžel k vánocům. Byla jsem trochu zaskočená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem 1 Million Cologne EDT 125 ml vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Vojtěch Bílík, Libušín:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 1 Million Cologne EDT 125 ml měli na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 1 Million Cologne EDT 125 ml objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Testuji ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

Eva Poloczková, Citice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký 1 Million Cologne EDT 125 ml vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Václav Červinek, Nová Ves I:
kompaktni, planujeme s sebou nosit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 1 Million Cologne EDT 125 ml z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 1 Million Cologne EDT 125 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 1 Million Cologne EDT 125 ml

Kamila H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aleš K: Jsem ráda, že to mám

Radek : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sofie T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1 Million Cologne EDT 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1 Million Cologne EDT 125 ml

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt